Кількість
|
Вартість
|
||
|
Маски для обличчя
При виборі маски для обличчя треба керуватися тими ж правилами, що й при виборі інших косметичних засобів. Насамперед, йдеться про те, чи підходить засіб Ввашому типу шкіри та яку проблему хочете подолати. Слід також пам’ятати, що ефекту від використання можна не отримати, якщо Ви не виконуєте щоденних процедур з догляду за шкірою обличчя.
Отже, якщо Ви знаєте свій тип шкіри, зверніть увагу на список інгредієнтів, які матимуть ефект саме для Вас.
Акне або запалення
Хоча маски для обличчя не є довгостроковим засобом від прищів, вони можуть допомогти заспокоїти запалену шкіру та запобігти висипанням.
Обирайте маски, що містять саліцилову кислоту, пероксид бензоїлу та натуральні інгредієнти, такі як йогурт і папайя, щоб видалити мертву шкіру та речовини, що закупорюють пори.
Вівсянка та алое вера заспокоюють, тоді як глина та вугілля можуть вбирати надлишок жиру.
Темні плями і пігментація
Найважливішим компонентом у боротьбі з гіперпігментацією є вітамін С. Також ефективними у боротьбі з темними плямами є койєва кислота, азелаїнова кислота та корінь солодки.
Відлущувачі, такі як альфа-гідроксикислоти (AHA), молочна кислота та ананас, можуть допомогти видалити мертву, знебарвлену шкіру з поверхні.
Суха шкіра
Суха шкіра потребує серйозного зволоження, тому варто використовувати маски для обличчя з гіалуроновою кислотою, вона утримує воду. Такі зволожуючі засоби, як олія авокадо або ши, теж можуть пом’якшити та розгладити шкіру.
Тонкі лінії
Деякі маски для обличчя можуть допомогти мінімізувати появу тонких зморшок. Тому знову ж таки слід обирати маски, у складі яких є вітамін С. Як антиоксидант, він прискорює вироблення колагену, що є важливим чинником для підтягнутості шкіри.
Вітамін Е також є ефективним засобом проти старіння разом з ресвератролом і феруловою кислотою. Вони захищають обличчя від чинників, що спричиняють тонкі лінії, таких як забруднення та пошкодження сонцем.
Жирна шкіра
Усе, що видаляє надлишок жиру та допомагає зменшити закупорку пор, ідеально підходить для жирної шкіри.
Шукайте маски для обличчя, що містять такі інгредієнти, як: саліцилова кислота, гліколева кислота, сірка, деревне вугілля.
Якщо Ви вперше обираєте маску для догляду за обличчям, то Вам допоможе інформація, які саме види масок бувають.
Види масок для обличчя
Маски з деревним вугіллям: на основі активованого вугілля воно, як магніт, поглинає забруднення та бактерії з пор. Після використання вугільної маски пори очищаються та звужуються, колір обличчя стає більш рівним, і Ви на шляху до чистішої шкіри.
Ензимні маски: ензими є природними відлущувачами, отриманими з фруктів і овочів. Це дуже м’який спосіб розгладити шкіру без агресивних, подразнюючих інгредієнтів, яких слід уникати власникам чутливої шкіри або вагітним жінкам. Зазвичай це пілінги, яким потрібен дуже короткий час, щоб розкрити Вваше внутрішнє сяйво!
Глиняні маски: у багатьох масках використовуються різні типи глини, щоб поглинати забруднення з пор і вбирати надлишки жиру для значного контролю блиску. Усе це зробить ваше обличчя свіжим і менш схильним до появи прищів.
Маски-пілінги: видаляють верхній шар шкіри за допомогою хімічного ексфоліанта. Коли цей шар мертвої шкіри зникає, знизу з’являється абсолютно нова гладка, сяюча та відновлена шкіра.
Нічні маски: ці маски фактично надягають під час сну, коли Ваша шкіра відновлюється. Більшість цих масок використовуються для зволоження, що може зменшити ознаки старіння.
Тканинні маски: популярні в Південній Кореї ці маски складаються з бавовняної форми, змоченої сироваткою для усунення певних проблем, таких як почервоніння, тьмяність, сухість тощо. Через відведений час Ви можете втерти сироватку в шкіру.
Застереження у використанні масок
Щоб уникнути почервоніння або сухості шкіри, перевірте список інгредієнтів на наявність будь-яких речовин, які можуть негативно реагувати на вашу шкіру.
До них належать:
- ароматизатори
- алкоголь
- парабени
- барвники
- ефірні масла
Людям з чутливою шкірою або з такими захворюваннями, як псоріаз, слід бути особливо обережними під час використання масок для обличчя. Не використовуйте маски, у складі котрих є підсушуючі інгредієнти та сильні ексфоліанти, такі як саліцилова кислота або ретиноїди.
Варто також пам’ятати, що ліки, котрі Ви приймаєте можуть мати побічний вплив на якість шкіри. Наприклад, тривале використання кортикостероїдів може призвести до потоньшання шкіри, а деякі антибіотики та антигістамінні препарати можуть підвищити чутливість шкіри до сонячного світла.
Як часто можна застосовувати маску
Частота застосування маски для обличчя залежить від її складу та типу Вашої шкіри. Наприклад, ті, у кого чутлива шкіра, можуть використовувати маску лише раз на тиждень, інакше можна завдати шкірі більше шкоди, ніж користі. Деякі маски для обличчя, такі як глиняні та ті, що містять зволожуючі формули, можна безпечно застосовувати два-три рази на тиждень.
Відлущувальні або антивікові, слід використовувати лише раз на тиждень, щоб уникнути подразнення.
Щоб отримати максимальний результат від застосування маски і мінімізувати шкоду, уважно прочитайте інструкцію до маски, перш ніж її застосувати.