Продавець Інтернет-магазин "Забавки" розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
532 відгуків
Знижки до Дня Матері. Діють до 12 травня 2024

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Як доглядати за волоссям. Кілька простих кроків

Усі жінки прагнуть мати гарне та здорове волосся, оскільки доглянуте волосся є одним зі складових жіночої краси. Щоб досягнути вправності у цьому, потрібно оволодіти кількома простими навичками укладання волосся та бути готовим до регулярного догляду за ним.

Коли Ви зрозумієте свій тип волосся та що воно хоче від їжі, яку їсте, і засобів для волосся, якими  користуєтеся, Ви зможете конкурувати із сучасними знаменитостями. Прості зміни у вашому режимі догляду за волоссям можуть змінити світ. Давайте обговоримо, що допомагає жінкам виглядати більш впевнено та привабливо.

Як розпочати регулярний догляд за волоссям

Доволі часто нам важко підтримувати волосся здоровим та стильним пояснюючи тим, що це вимагає багато часу, а в нас його нема. Тому гарною новиною для тих, кому завжди бракує часу, є те, що  рутину з догляду волосся  можна скоротити до одного-двох разів на тиждень.

Усе зводиться до простих 5 кроків.

 Крок 1. Дізнайтеся свій тип волосся

Ви не можете скопіювати чужу процедуру догляду за волоссям, тому що немає двох людей з ідентичною структурою волосся, довжиною, здоров’ям та іншими визначальними рисами. У всіх нас різне волосся. Ви повинні знати свій тип, оскільки це визначить найкращий можливий режим догляду за ним.

Найкращий спосіб дізнатися свій тип волосся — це кілька днів не використовувати жодних засобів для волосся. Кілька днів без застосування засобів для догляду допоможуть вам з’ясувати багато цікавого про ваше волосся - наприклад, наскільки волосся жирне чи сухе, хвилясте чи пряме, густе чи тонке, кучеряве.

Крок 2. Дізнайтеся, як часто ви повинні мити волосся

Тепер ви знаєте свій тип волосся. Більшість типів волосся  потребує 2-4 миття на тиждень. Частота, з якою ви миєте голову, залежить від того, наскільки брудним стає волосся - тонке і пряме волосся, наприклад, забруднюється швидше, ніж густе і кучеряве.

Сухе волосся можна мити 2-3 рази на тиждень, тоді як жирне волосся може потребувати до 4 разів на тиждень. Якщо ваше волосся виглядає дуже жирним протягом декількох годин, вам, можливо, доведеться мити його щодня та обов’язково використовувати сухий шампунь між миттями. Сухий шампунь добре усуває жир та зберігає волосся сухим надовго.

Підсумок: не існує універсальної формули частоти миття волосся. Найкраще стежити за своїм волоссям і мити його лише тоді, коли воно стає брудним. Не пошкоджуйте волосся надмірним миттям.

Крок 3. Дізнайтеся, що можна і чого не можна робити під час миття волосся

Ось деякі з них:

- мийте волосся теплою водою, щоб підсилити його природний блиск; не можна мити волосся гарячою водою. Гаряча вода позбавляє волосся природних захисних жирів і, як наслідок, блиску.

- не втирайте шампунь в пасма волосся, це наносить йому шкоду. Обережно втирайте шампунь у шкіру голови. Коли ви змиваєте шампунь із шкіри голови, дайте йому розтектися по всій довжині волосся та не піддавайтеся спокусі втерти його у волосся.

- після миття голови не розтирайте волосся рушником, лише оберніть його ним, щоб ввібрати воду, це зменшить ймовірність травмування локонів.

- розчісуйте волосся відразу після виходу з душу. Це найкращий час для видалення будь-яких вузлів або клубків. Не розчісуйте вимите волосся сухим. Ви ж не хочете, щоб ваша щітка зачіпала та смикала волосся.

- придбайте гребінець із широкими зубцями. Це найкращий інструмент, особливо для довгого та тонкого волосся.

- почніть розчісувати волосся знизу, а потім рухайтеся вгору. Це запобігає пошкодженню волосся.

- дайте волоссю висохнути на повітрі. Це може бути повільно, але це те, що потрібно вашому волоссю. Не варто зловживати феном. Занадто багато тепла може пошкодити ваші волосяні фолікули.

- інвестуйте в якісний шампунь. Використовуйте шампунь, який відповідай потребам волосся (наприклад, бореться з сухістю, пошкодженням волосся чи лупою).

Крок 4. Регулярно підстригайте волосся

У більшості типів волосся січуться кінчики, якщо вони довго не підстригаються. Щоб волосся було здоровим і сильним, візьміть за звичку підстригати його приблизно кожні три місяці. Деяким може знадобитися підрізка раз на півроку.

Крок 5. Подбайте про захист волосся

Обмежте використання фена, гарячої гребінця або плойки. За можливості дайте волоссю висохнути на повітрі. Якщо ж доводиться використовувати фен, то застосовуйте найнижчу температуру. Обмежте час, коли гарячий гребінець або плойка торкаються вашого волосся. Зведіть використання цих інструментів раз на тиждень. Завжди наносьте  термозахист у вигляді сироватки чи спрею перед використанням гарячих інструментів.

Скоротіть використання засобів для укладання тривалої фіксації. Це також може допомогти запобігти пошкодженню волосся.

Якщо у Вас довге волосся, старайтеся не збирати його у тугий хвіст, пучок чи косу. Використовуйте гумки для волосся зі спеціальним покриттям, що зменшують пошкодження волосся.

Часте фарбування, хімічна завивка  та розпрямлення волосся теж шкідливі для волосся.

Спробуйте збільшити час між процедурами, особливо коли повітря сухе. Взимку намагайтеся збільшити час між завивками кожні 8-10 тижнів або довше.

Обирайте лише одну послугу — фарбування, розпрямлення чи хімічну завивку. Якщо ви хочете більше ніж одну послугу, спочатку зробіть хімічну завивку або розпрямлення волосся, а потім за два тижні фарбуйте волосся.

Ще одна важлива процедура захисту волосся, яка може здатися очевидною, - це часте кондиціонування. Це посилює вироблення натуральних олій, необхідних вашому волоссю для природного блиску. Ви повинні кондиціонувати своє волосся, незалежно від того, наскільки жирним воно зазвичай є. Обирайте кондиціонери відповідно до типу волосся – для жирного, наприклад, підходять легкі кондиціонери. Ви також можете звести до мінімуму жири, уникаючи коріння під час нанесення кондиціонера. Якщо у вас сухе волосся, нормалізуйте його за допомогою зволожуючих кондиціонерів. Вам може знадобитися глибокий кондиціонер принаймні раз на тиждень, якщо ваше волосся занадто пошкоджене.

Використовуйте кондиціонер після кожного миття голови. Використання кондиціонера може значно покращити вигляд пошкодженого або обвітреного волосся, додавши блиску, зменшивши статичну електрику, підвищивши міцність і забезпечивши певний захист від шкідливих УФ-променів.

Оскільки кондиціонери можуть зробити тонке волосся млявим, їх слід використовувати лише на кінчиках волосся, а не на шкірі голови чи по довжині волосся.

Перебуваючи на сонці, захищайте волосся за допомогою незмивного кондиціонера, який містить оксид цинку, або одягайте капелюх з широкими полями.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner